HERMES KARIERA 

O FIRMIE

Kiedy w 1992 roku HERMES rozpoczynał swoją działalność następował okres wielkich zmian politycznych i gospodarczych o znaczeniu nie tylko krajowym a także globalnym. Rodziła się nowa rzeczywistość, w której nikt nie potrafił przewidzieć następnego dnia. Jedyne w co wierzył to, że przy dobrej organizacji i odpowiedniej pracy można osiągnąć oczekiwane efekty i że efekty te będą dotąd trwałe, dokąd nie zabraknie realizacyjnej roztropności, skromności i solidarności wśród ludzi, którzy tę pracę wspólnie wykonują.

Dziś, dzięki zaangażowaniu swoich pracowników HERMES jest jednym z największych rozlewników naturalnej wody źródlanej i producentów szerokiej gamy napojów smakowych bazujących na tej właśnie wodzie.

 
 
 

Firma "Hermes" Sp. z o.o. z siedzibą we Włoszakowicach powstała w 1992 roku.

Kształtowanie aktywności rynkowej ukierunkowane zostało na rozlew wód niegazowanych i gazowanych oraz popularnych napojów smakowych.

Podstawą produkcji jest naturalna woda źródlana, która czerpana jest z utworów czwartorzędowych znajdujących się w jednym z najbardziej czystych ekologicznie rejonów Wielkopolski. Dostępna woda nie jest poddawana procesowi uzdatniania - jej atutem jest jej wysoka klarowność, czystość mikrobiologiczna i chemiczna Jest zaliczana do kategorii wód średniozmineralizowanych, niskosodowych, trafnie dedykowanych do powszechnego, codziennego spożycia.

Firma "Hermes" stale dąży do wykazywania solidności realizacyjnej oraz optymalizacji oferowanego asortymentu napojowego jak też trafnego reagowania na dostrzegane preferencje konsumenckie i trendy w dynamicznych nowoczesnych kanałach dystrybucji.

Oferowany asortyment produktów napojowych obejmuje zróżnicowane wielkości opakowania (butelki PET),
o pojemnościach: 0.5L, 1L, 1.5L, 2.0L, 5.0L

By spełnić wymagania w zakresie bezpieczeństwa i legalności produktu we wszystkich obszarach przedsiębiorstwa wdrożony został system HACCP oraz standard BRC-Globalna norma dotycząca bezpieczeństwa żywności –wydanie 7 certyfikowany przez TÜV NORD POLSKA


OSIĄGNIĘCIA

Od roku 2004 firma "Hermes" co roku otrzymywała tytuł Gazeli Biznesu w prestiżowym rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm województwa wielkopolskiego, organizowanym przez poczytny dziennik "Puls Biznesu". Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością wyróżniło firmę "Hermes" Certyfikatem NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - "za najwyższą jakość produkowanych butelkowanych napojów smakowych, wód gazowanych i niegazowanych, opartą na nowoczesnym potencjale technologicznym, kompetentnej kadrze oraz analizie preferencji konsumenckich.


Godło najwyższa jakość

Informujemy że od roku 2013 jesteśmy nagradzani tytułem Laureata oraz Srebrnym Godłem Najwyższa Jakość Quality International w Ogólnopolskim Programie Najwyższa Jakość Quality International, który odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Polskiego Forum ISO 9000 w kategoriach:
-QI ORDER - zarządzanie najwyższej jakości
-QI PRODUCT- produkt najwyższej jakości:
                      woda źródlana Amita gazowana i niegazowana


Za rok 2015 otrzymaliśmy tytuł Laureata oraz Złote Godło w kategorii:
QI Produkt – za najwyższą jakość produktu: Naturalna woda mineralna HERMES gazowana i niegazowana
Diamenty miesięcznika Forbes

Diamenty Forbesa to ranking najbardziej dynamicznych polskich firm.

W 2014 oraz 2015 roku otrzymaliśmy wyróżnienie miesięcznika Forbes –DIAMENTY FORBESA
Gazele biznesu

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Od 2003 roku jesteśmy nagradzani.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Nasz ranking publikujemy w postaci ponad dwustustronicowego specjalnego wydania, które dołączone jest do grudniowego wydania "Pulsu Biznesu". Oprócz tego na specjalnej stronie gazele.pl znajduje się pełna baza Gazel Biznesu, czyli wszystkich firm, które znalazły się na naszych rankingowych listach, począwszy od roku 2000.

Po ogłoszeniu rankingu, począwszy od grudnia do marca „Puls Biznesu” organizuje w 12 miastach Polski specjalne uroczystości, podczas których w obecności regionalnych władz wręczamy laureatom rankingu statuetki i pamiątkowe dyplomy. To również okazja do spotkania najlepszych menedżerów i poszerzenia wiedzy.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

 

Najlepszy produkt 2014