HERMES KARIERA
 
 

 

Oferta firmy Hermes to naturalne wody mineralne i wody źródlane oraz napoje smakowe,
których podstawą produkcji jest właśnie owa woda.

Są to napoje wytwarzane z wykorzystaniem cukru, substancji słodzących i soków owocowych. Gazowane i niegazowane napoje poruszają się w szerokiej gamie smakowej dyktowanej zarówno potrzebami rynkowymi jak i światowymi ciekawostkami napojowymi.

Pojemności proponowanych przez firmę HERMES produktów to 0.5L, 1.0L, 1.5L, 2.0L jak również 5.0L
Oferta firmy Hermes poprzez doskonały smak i ciekawe rozwiązanie opakowaniowe, znajduje uznanie wśród wielu konsumentów na terenie kraju jak i poza jego granicami.


napoje funkcjonalne
Naturalna woda mineralna

Naturalna woda mineralna, średniozmineralizowana, niskosodowa. Odpowiednia dla diety ubogiej w sód.
Woda może być niegazowana lub gazowana.

W zależności od zawartości dwutlenku węgla możemy zaproponować wodę średnionasyconą (do 4000 mg CO2 / l)
lub wysokonasyconą (> niż 4000 mg CO2 /l).

Wyniki analizy wody w mg/l:
Kationy
wapniowy (Ca2+) -102,20
magnezowy (MG2+) – 19,44
sodowy (Na+) – 7,30
potasowy (K+) – 1,30
Aniony
wodorowęglanowy (HCO3-) – 299,00
siarczanowy (SO42-) – 89,00
chlorkowy (CI-) – 12,40
fluorkowy (F-) - 0,06

Ogólna zawartość rozpuszczonych składników mineralnych 542,53 mg / lWoda źródlana

Woda źródlana z niską zawartością sodu. Odpowiednia dla diety ubogiej w sód.
Woda może być niegazowana lub gazowana.

W zależności od zawartości dwutlenku węgla możemy zaproponować wodę średnionasyconą (do 4000 mg CO2 / l)
lub wysokonasyconą (> niż 4000 mg CO2 /l).

Wyniki analizy wody w mg/l:
Kationy
wapniowy (Ca2+) -97,19
magnezowy (MG2+) – 14,58
sodowy (Na+) – 6,60
potasowy (K+) – 0,80
Aniony
wodorowęglanowy (HCO3-) – 247,10
siarczanowy (SO42-) – 88,88
chlorkowy (CI-) – 17,00
fluorkowy (F-) - 0,05
Ogólna zawartość rozpuszczonych składników mineralnych 486,24 mg / l

Naturalna woda mineralna i woda źródlana spełniają wszystkie wymagania prawne dla naturalnych wód mineralnych i wód źródlanych do udostępniania w opakowaniach jednostkowych.


napoje funkcjonalne
 

Specjalnie skomponowane receptury zawierające ekstrakty ziół, owocowe smaki i witaminy, stworzone w trosce o Twoje zdrowie. Łączą w sobie mądrość medycyny naturalnej z osiągnieciami współczesnej nauki. Stworzone zostały z myślą o współczesnych kobietach i mężczyznach , którzy poszukują najnowszych składników aktywnych, cenią smak i wybierają to co lubią.

Ciesząc się wyjątkowym smakiem gasisz pragnienie a aktywne składniki korzystnie wpływają na Twój organizm. To napoje, które zawierają 30% mniej kalorii od innych napojów słodzonych cukrem dzięki zawartości stewii - substancji słodzącej pochodzenia naturalnego.


Napój Mega Owocuś
 

Idąc za potrzebami rynku stworzyliśmy napoje o wysokiej zawartości soków owocowych w 6 różnych wersjach smakowych „Mega Owocuś” na bazie soków.
Kupujący coraz częściej są świadomi tego, że żywność, którą spożywają ma istotny wpływ na ich zdrowie, dlatego wzrasta zapotrzebowanie na produkty, które pozytywnie wpływają na samopoczucie, dodają energii czy stanowią element profilaktyki  w niektórych schorzeniach.


herbaty Ice Tea
 

Herbaty ICE TEA AMITA to znakomite połączenie wody źródlanej, wysokiej jakości ekstraktu herbaty oraz owocowych smaków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osobom dbającym o swoją figurę, obniżyliśmy kaloryczność o 30% w porównaniu do większości innych słodzonych napojów herbacianych, dzięki ekstraktowi z liści stewii.
Na wyróżnienie zasługuje fakt, iż użyta w herbatach ICE TEA AMITA substancja słodząca jest pochodzenia naturalnego.


Vood Kolagen napój Slimploom napój Exit
Stworzony dla osób, które poszukują unikalnych rozwiązań a pijąc wodę z kolagenem zapewnią sobie lepszy wygląd i samopoczucie. Białka kolagenowe zawarte w Voods kolagen Amita cechuje udowodnionenaukowo stymulowanie wzrostu tkanki łącznej, co przekłada się na między innymi na poprawę elastyczności skóry, zmniejszenie głębokości zmarszczek czy poprawę regeneracji naskórka.

Jeśli dbasz o swoje zdrowie, wygląd i sprawność fizyczną to masz przed sobą produkt, który będzie z Tobą każdego dnia!
  Został stworzony z myślą o tych, którzy pragną zdrowo i szybko pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki zawartości najważniejszych w procesie odchudzania składników aktywnych takich jak L-karnityna, Garcinia Cambogia i Chrom wpływa korzystnie na spalanie tkanki tłuszczowej oraz siłę i wydolność mięśni.

Dodatkowo zmniejsza łaknienie i pomaga przeciwdziałać efektowi jo-jo. Idealny produkt dla współczesnych kobiet i mężczyzn, którzy poszukują najnowszych składników aktywnych i wyjątkowego smaku, by zamienić dbanie o sylwetkę w przyjemność!
  To wyjątkowy produkt stworzony z myślą o ludziach, którzy lubią smak energetyka a nie koniecznie chcą dostarczać do organizmu pobudzające substancje jak kofeina i tauryna. EXIT pozwala poczuć Ci się trendy gdy wybierasz ulubiony smak napoju energetycznego.

Możesz go stosować w mixach alkoholowych jak również podawać dzieciom. EXIT – znajdź unikalne wyjście z każdej sytuacji.