Kliknij aby powikszyć  

PITAJA GREJFRUT

Najszlachetniejszy z gatunków herbat w wersji ICE TEA AMITA PITAJA GREJPFRUT ma delikatny i subtelnie słodki orzeźwiający smak dojrzałych, soczystych owoców skomponowany z wyraźną herbacianą nutą. Stworzone aby pobudzić do działania i sprawić, że poczujesz się świetnie!


 
Kliknij aby powikszyć  

ICE TEA AMITA

Stworzone aby pobudzić do działania i sprawić, że poczujesz się świetnie!


 
Kliknij aby powikszyć  

ICE TEA AMITA ANANAS MANGO LICZI

ICE TEA AMITA ANANAS MANGO LICZI to wariant wyróżniający się delikatnym smakiem egzotycznych owoców, który przeniesie Cię do krainy tropikalnych wrażeń. To harmonia smaku i mocy natury dostępne na wyciagnięcie ręki!


 
Kliknij aby powikszyć  

ICE TEA AMITA

Orzeźwiające czarne herbaty wzbogacone są nutą owocowych smaków cytryny i brzoskwini, które doskonale komponują się z intensywną nutą herbacianego naparu. Występują w dwóch wersjach smakowych ICE TEA AMITA CYTRYNA, ICE TEA AMITA BRZOSKWINIA.


 
Kliknij aby powikszyć  

ICE TEA AMITA JABŁKO CYNAMON

W ICE TEA AMITA JABŁKO CYNAMON dzięki wyjątkowej kompozycji smakowej odnajdziesz idealne dopełnienie mocy naparu białej herbaty co czyni go wyrazistym i niezapomnianym. Poczuj lekkość każdego dnia i wpraw się w dobry nastrój!


 
Kliknij aby powikszyć  

ICE TEA AMITA

Dla zwolenników szlachetnego zielonego naparu przygotowano ICE TEA AMITA o smaku cytryny i ICE TEA AMITA o smaku brzoskwini w wersji z drogocennym ekstraktem herbaty zielonej.